Skip to content
GDYNIA
Warszawa
Wrocław
Gdynia
Bydgoszcz
Lublin
PROGRAM
Filmy A-Z
Kalendarz
Sekcje filmowe
Konkursy
Wydarzenia towarzyszące
Goście
Mój program
Weekend z Festiwalem
Plan projekcji PDF
AKTUALNOŚCI
POZNAJ FESTIWAL
O festiwalu
Partnerzy Festiwalu
Archiwum
INFORMACJE PRAKTYCZNE
en
pl
Kalendarz
16
środa
17
czwartek
18
piątek
19
sobota
20
niedziela
21
poniedziałek
22
wtorek
23
środa
24
czwartek
25
piątek
Debaty
Koncerty
Warsztaty
Wydarzenia specjalne
Filmy
Spotkania z mistrzami
Kino VR
Wszystkie
10:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Raghu Rai, portret niepozowany
Kup bilet
11:30
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Wielka architektura
Kup bilet
12:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Score - muzyka filmowa
Kup bilet
12:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Walc Waldheima
Kup bilet
13:30
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Dzieciństwo
Kup bilet
14:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Jutro albo pojutrze
Kup bilet
14:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Eks-szaman
Kup bilet
15:30
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Pokolenie pieniądza
Kup bilet
15:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Film o niczym
Kup bilet
16:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Jądra Tarzana
Kup bilet
17:30
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Call Me Tony
Kup bilet
17:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Polaroid. Błyskawiczne spełnienie marzeń
Kup bilet
18:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Eldorado
Kup bilet
19:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Trzecia opcja
Kup bilet
19:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Wielebny W.
Kup bilet
20:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa
Filmy
Człowiek delfin
Spotkanie po filmie
Kup bilet
20:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Morskie Oko
Filmy
Gdy nadejdzie wojna
Kup bilet
21:45
Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Goplana
Filmy
Opętani
Kup bilet
Pełny opis
Filmy A-Z
Sekcje
Konkursy